آخرین خبرها

مدیر جهاد کشاورزی بیجار اعلام کرد: نبود صنایع تبدیلی مهمترین مشکل زنبورداران بیجاری/ برداشت 124 تن عسل در بیجار

مدیر جهاد کشاورزی بیجار با بیان اینکه نبود صنایع تبدیلی از مهمترین مشکل زنبورداران بیجاری است، گفت: امسال بیش از 124 تن عسل از تعداد چهارده هزار و 146 کندو برداشت شده است.

ادامه خبر
0

رئیس اوقاف و امور خیریه بیجار:ثبت ۱۰۲ موقوفه در بیجار/بیشترین میزان موقوفات در سطح روستاهاست

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار گفت:در حال حاضر ۱۰۲ موقوفه و ۱۱۲۶ رقبه درشهرستان بیجار وجود دارد که بیشتر موقوفات در سطح روستا ها واقع شده است.

ادامه خبر
0

کسب روزی با چاشنی مزاحمت؛ فروشندگان دوره‎گرد بیجاری داد شهروندان را درآوردند

برخی فروشندگان دوره گرد در حالی که هم صنفان آنها با پرداخت مالیات و عوارض با کسادی بازار رو به رو هستند، با داشتن یک بلندگو و یک وانت بار و صدایی که روز و شب را نمی شناسند آرامش شهروندان بیجاری را سلب کرده اند.

ادامه خبر
0

طرح نظارت مردم بر اصناف بیجار وارد فاز اجرایی شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بیجار از اجرایی شدن طرح ناظرین افتخاری در این شهرستان خبر داد و گفت: از امروز ۱۰ نفر از معتمدین و فعالان اجتماعی به عنوان ناظر مردمی فعالیت خود را به صورت نامحسوس در حوزه نظارت بر صنوف آغاز می‌کنند.

ادامه خبر
0

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی: نمره دولتمردان استان کردستان در بحث فولاد مردود است / شخص استاندار همتی برای تعیین تکلیف فولاد بیجار ندارد!

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه خود مجموعه استانداری و خود شخص استاندار برای حل و فصل پروژه احیای آهن اسفنجی همتی ندارند که این پروژه برای همیشه تعیین تکلیف شود.

ادامه خبر
0

«گَوَندَک» عجیب شبیه سیستان است؛گره بیکاری بر آبادی/ سفر به بیجار و 3 روستای اطرافش که عطش اشتغال دارند

«گَوَندَك» درخت ندارد، سایه ندارد، آفتاب به قدری نزدیك می‌تابد و زل كه پاها زیر جوراب‌های تیره و مشكی می‌سوزد. تصویر شلمچه زنده می‌شود، یا قلعه گنج،‌ مهران و دهلران از بهار به این طرف. گوندك عجیب شبیه سیستان است. خشك،‌ بی‌درخت، بی‌سایه، بی‌گیاه. مردم روستا شیب سنگلاخی ده را گرفته اند و می‌آیند پایین...

ادامه خبر
0

بهره برداری از 37 پروژه اولویت دار بیجار در سال 98 / افتتاح آهن اسفنجی بیجار در هاله ای از ابهام

خبر افتتاح 37 پروژه اولویت دار بیجار در سال 98 نوید بخش روزهای خوب برای دیار بیجار گروس است، اما مردم شهرستان بیجار بعد از گذشت یکسال همچنان منتظر خبر افتتاح پروژه آهن اسفنجی هستند.

ادامه خبر
0